מוהל 054-9750778 דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר

מוהל המלצות מלקוחות

 

במסגרת חיפושכם אחר מוהל המלצות בוודאי יעזרו בבחירה.

 

לקוחות מספרים על מילה קלה:

 

- משפחת גולדברג: הרב מרדכי שטרן הינו אדם יוצא מן הכלל, ממש מרגישים שהוא מוהל עם נשמה מעבר לסבלנות האין סופית שלו לתינוק ולמשפחה. הוא מוהל אדיב ואמין. במהלך טקס ברית מילה התינוק לא בכה, רואים שאכפת לו, הוא התקשר אלינו כמה פעמים לאחר טקס הברית כדי לדרוש בשלום התינוק, בא אלינו הביתה כדי לבדוק אותו וחיבק ונישק אותו, כמו כן תמיד היה זמין בשבילנו טלפונית לשאלות.

אכן מוהל חם, אדיב ומצויין.

נשמח לציין גם את חברת מילה קלה אשר היו זמינים לשאלותינו וקשובים לנו . קיבלנו מנציגי החברה יחס חם והרבה אדיבות ועזרו לנו בהתלבטות בין בחירת מוהל או רופא.

 

- משפחת שטיין: .... כל האנשים אשר נכחו בטקס נדהמו לראות אותו בפעולה. מרדכי ביצע את הברית עצמה במקצועיות ובמהירות והכי מפליא זה שהתינוק כמעט ולא בכה בכלל, זה ממש לא רגיל.

הוא גם איש חם ואדיב ורואים שבאמת הוא עושה את זה מתוך אהבה והרבה אכפתיות לתינוק. הוא באמת דואג להסביר למשפחה את התהליך ולהרגיע אותנו.....

 

- משפחת דרור: " אנו רוצים להודות לנציגי מילה קלה אשר עמדו לצידינו בשעה חשובה זו. דאגו לתת לנו שרות מצויין, מוהל מקצועי, חם ואדיב.

ברצוננו להוסיף תודה ענקית לגיל נציגת החברה האוזן הקשבת שנתת לנו, המסירות והאכפתיות שלך עזרו לנו לעבור את הימים הללו בקלות. ראוי לציין את זמינותך הטלפונית

 

 

 הרב מרדכי שטרן

 

מרדכי שטרן הינו המוהל הראשי של חברת מילה קלה.

מרדכי הינו מוהל בעל ניסיון רב הוא עובד בתחום כבר 20 שנים וערך למעלה מ 1000 בריתות.

הוא יישמח לייעץ לכם ללא תשלום.

ניתן ליצור קשר עימו דרך המשרד.

דרונט בניית אתרים
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד